На Подолі оновили дощовий садок, у Дніпровському районі розквітнув парк

Благоустрій 20:24 вчора
 Поділитися

Поділитися в

На Подолі оновили дощовий садок, у Дніпровському районі розквітнув парк

Київ продовжує озеленення: на столичній Контрактовій площі у Подільському районі оновили дощовий садок, а у Дніпровському районі тепер яскравими барвами тішить око парк уздовж вулиці Андрія Малишка.

Дощові садки облаштовують у столиці для природного регулювання дощових стоків, і це також надає естетичної привабливості міським просторам. Садок на Контрактовій площі вперше з’явився ще у 2024 році. Цього ж року його впорядкували, про що повідомили у Київзеленбуді.

Поверхня садка сформована у заниженій ділянці, викладеній кам’яною відсипкою з річкової гальки різної фракції. Це забезпечує рівномірний розподіл потоку води та її часткову фільтрацію. Крім того, по всій довжині садка глибоко в землі прокладена дренажна система. Завдяки такому комплексному рішенню частина вологи природно поглинається ґрунтом і рослинами, а надлишок ефективно відводиться.

Цього року до садка додали нові рослини. Вже милують око квітучі лілейники, а також активно ростуть садова герань, осока пальмолиста, іриси та вербозілля крапчасте. За словами фахівців, ці види були обрані через їхню здатність добре переносити як інтенсивні зливи, так і посушливі періоди.

Тим часом у Дніпровському районі Києва розквітнув парк, що розташований уздовж вулиці Андрія Малишка. Ця зелена зона тепер прикрашена яскравими бегоніями, строкатими колеусами, барвистими сурфініями та хлорофітумами, створюючи святковий вигляд для мешканців та гостей столиці.

На Подолі оновили дощовий садок, у Дніпровському районі розквітнув парк

На Подолі оновили дощовий садок, у Дніпровському районі розквітнув парк

На Подолі оновили дощовий садок, у Дніпровському районі розквітнув парк

Нагору