У Києві дівчина вибила двері супермаркету: не продали алкоголь
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві 20-річна дівчина пошкодила двері супермаркету після того, як їй відмовили у продажу алкоголю через закриття магазину. Інцидент стався у Дніпровському районі столиці.
Як повідомили працівники закладу, відвідувачка у нетверезому стані висловила своє невдоволення. Правоохоронцям з Дніпровського управління про інцидент повідомили працівники одного з місцевих супермаркетів.
“Почувши відмову у продажі, вона почала лаятися на персонал, а на виході вибила ногами нижню частину дверей”, — розповіли у столичній поліції.
Поліцейські на місці події затримали дівчину та перевірили її на стан сп’яніння. Прилад “Драгер” показав результат 0,76 проміле.
Наразі 20-річній містянці повідомили про підозру за статтею про хуліганство.

