У Києві дівчина вибила двері супермаркету: не продали алкоголь

Кримінал 12:09, 19.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Києві дівчина вибила двері супермаркету: не продали алкоголь

У Києві 20-річна дівчина пошкодила двері супермаркету після того, як їй відмовили у продажу алкоголю через закриття магазину. Інцидент стався у Дніпровському районі столиці.

Як повідомили працівники закладу, відвідувачка у нетверезому стані висловила своє невдоволення. Правоохоронцям з Дніпровського управління про інцидент повідомили працівники одного з місцевих супермаркетів.

“Почувши відмову у продажі, вона почала лаятися на персонал, а на виході вибила ногами нижню частину дверей”, — розповіли у столичній поліції.

Поліцейські на місці події затримали дівчину та перевірили її на стан сп’яніння. Прилад “Драгер” показав результат 0,76 проміле.

Наразі 20-річній містянці повідомили про підозру за статтею про хуліганство.

У Києві дівчина вибила двері супермаркету: не продали алкоголь

У Києві дівчина вибила двері супермаркету: не продали алкоголь

Нагору