У Києві вилучили 600 доз кокаїну на 2,5 млн грн у наркоугруповання

Кримінал 17:07, 18.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Києві вилучили 600 доз кокаїну на 2,5 млн грн у наркоугруповання

Масштабну партію кокаїну вартістю 2,5 мільйона гривень вилучили правоохоронці у Києві в організованого наркоугруповання, що діяло у столиці, області та Дніпрі.

До складу злочинної групи входило 13 осіб. За даними слідства, наркоділки створили закритий Телеграм-канал для пошуку клієнтів та доставляли кокаїн “з рук в руки”, використовуючи орендовані автомобілі. Збут здійснювався у Києві, Київській області та Дніпрі.

Під час обшуків у фігурантів виявлено понад 600 доз кокаїну, розфасованого у пакетики, що зовні нагадують вологі серветки. Орієнтовна вартість вилученого наркотику сягає 2,5 мільйона гривень.

Прокуратура Києва повідомила про підозру 12 членам наркоугруповання у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України). Ще одному затриманому інкримінують торгівлю наркотиками (ч. 2 ст. 307 КК України).

«12 особам обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою, один підозрюваний під цілодобовим домашнім арештом. Досудове розслідування проводять слідчі Шевченківського УП ГУНП в м. Києві за оперативного супроводу працівниками СКП Шевченківського УП ГУНП в м. Києві та силової підтримки КОРД ГУНП у м. Києві».

Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом столичної прокуратури.

У Києві вилучили 600 доз кокаїну на 2,5 млн грн у наркоугруповання

У Києві вилучили 600 доз кокаїну на 2,5 млн грн у наркоугруповання

У Києві вилучили 600 доз кокаїну на 2,5 млн грн у наркоугруповання

Нагору