Генштаб: Сили оборони знешкодили 1260 окупантів та 51 артсистему

Війна 08:10, 17.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Генштаб: Сили оборони знешкодили 1260 окупантів та 51 артсистему

Сили оборони України за минулу добу знешкодили ще 1260 російських окупантів та 51 артилерійську систему. Загальні втрати ворога від початку повномасштабного вторгнення вже сягнули близько 1 386 680 осіб.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook, українські захисники продовжують ефективно знищувати живу силу та техніку загарбників вздовж усієї лінії фронту.

За даними Генштабу, 17 червня 2026 року загальні бойові втрати російської армії з 24 лютого 2022 року орієнтовно складали:

  • танків — 12 033 (+7) од;
  • бойових броньованих машин — 24 775 (+7) од;
  • артилерійських систем — 44 169 (+51) од;
  • РСЗВ — 1 874 (+2) од;
  • засобів ППО — 1 427 (+0) од;
  • літаків — 436 (+0) од;
  • гелікоптерів — 353 (+0) од;
  • наземних робототехнічних комплексів — 1 677 (+10) од;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 355 593 (+2 052) од;
  • крилатих ракет — 4 783 (+0) од;
  • кораблів / катерів — 33 (+0) од;
  • підводних човнів — 2 (+0) од;
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 107 994 (+486) од;
  • спеціальної техніки — 4 303 (+3) од.

У Генштабі наголошують, що всі ці дані є орієнтовними та постійно уточнюються в умовах інтенсивних бойових дій.

Нагору