ВДНГ у Києві постраждала від обстрілу, але працює та чекає на відвідувачів

Суспільство 16:06, 16.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

ВДНГ у Києві постраждала від обстрілу, але працює та чекає на відвідувачів

Столична ВДНГ оговтується від наслідків масованого російського обстрілу Києва, який завдав значних пошкоджень її території. Попри це, комплекс уже 16 червня відкрив свої двері для відвідувачів.

Адміністрація Виставки досягнень народного господарства повідомила, що у багатьох павільйонах та локаціях вибиті вікна. Найбільше постраждала Оранжерея, де вилетіли 62 шибки. Крім вікон, пошкоджень зазнали й інші інфраструктурні об’єкти.

У зв’язку з інцидентом, ВДНГ звертається до киян та гостей столиці з проханням про підтримку. Закликають просто відвідати улюблені локації, побути поруч, зайти до Оранжереї та Музею гітар у Universum Hall, випити кави чи придбати книгу.

Варто зазначити, що у центрі Києва це вже вдруге під час повномасштабної агресії серйозно постраждав Національний палац мистецтв «Україна». Тим не менш, його керівництво також заявило, що роботу не припинятиме, і запрошує містян купувати квитки на концерти.

ВДНГ у Києві постраждала від обстрілу, але працює та чекає на відвідувачів

ВДНГ у Києві постраждала від обстрілу, але працює та чекає на відвідувачів

ВДНГ у Києві постраждала від обстрілу, але працює та чекає на відвідувачів

ВДНГ у Києві постраждала від обстрілу, але працює та чекає на відвідувачів

ВДНГ у Києві постраждала від обстрілу, але працює та чекає на відвідувачів

Нагору