Енергетики відновили світло для 300 тисяч родин після російських обстрілів
Поділитися в
Копіювати посилання
Понад 300 тисяч українських родин знову отримали світло у своїх домівках завдяки невтомній праці енергетиків. Відновлення електропостачання відбулося протягом тижня у 332 населених пунктах, попри постійні російські обстріли.
Як повідомили в ДТЕК, «попри постійні російські атаки, за тиждень нашим енергетикам вдалося заживити 332 населених пунктів. Світло повернули для майже 300 тисяч родин».
Найбільше знеструмлень та, відповідно, відновлень фіксувалося на Дніпропетровщині, де вдалося заживити 146,6 тисячі осель. У Києві електропостачання повернули 105 тисячам родин, тоді як на Донеччині світло знову з’явилося у 33 тисячах домівок. На Київщині енергетики заживили 8,6 тисячі споживачів, а в Одеській області — 1,8 тисячі.
Нагадаємо, у ніч проти 15 червня, під час масованого удару росіян по столиці, світло було вимкнене для 140 тисяч споживачів.