Росія вбила п’ятьох рятувальників у Харкові: повторний удар
Поділитися в
Копіювати посилання
П’ятеро рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій загинули, ще щонайменше п’ятеро отримали поранення у Харкові внаслідок повторного російського удару. Трагедія сталася під час гасіння пожежі, спричиненої попереднім обстрілом.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у своєму Телеграм-каналі, висловивши співчуття родинам загиблих.
«Мої співчуття сім’ям загиблих героїв без зброї. На жаль, продовжуємо втрачати тих, хто рятує життя», — написав Клименко.
Міністр також зазначив, що масована російська атака наразі триває, і під її головним ударом перебуває Київ. Там зафіксовано значні руйнування цивільної інфраструктури. До ліквідації наслідків обстрілів задіяні всі необхідні служби.