На Долобецькому острові у Києві водії отримали 23 штрафи за паркування

Події 14:42, 13.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

На Долобецькому острові у Києві водії отримали 23 штрафи за паркування

Інспектори з паркування виписали 23 штрафи водіям на Долобецькому острові в Києві, які залишили свої автомобілі на газонах та зелених насадженнях біля пляжу. Порушення зафіксували під час спеціального відпрацювання території.

Як повідомив Департамент територіального контролю Києва, під «роздачу штрафів» потрапили любителі відпочивати з машинами біля води, які припаркувалися якомога ближче до місця відпочинку.

“Поки одні насолоджувалися відпочинком біля води, інші залишали свої автомобілі просто на газонах та зелених насадженнях. У результаті під час відпрацювання території інспектори з паркування зафіксували порушення та винесли 23 постанови. На локації працювали 2 інспектори”,

— поінформували у Департаменті.

У відомстві також вкотре наголосили, що паркування на зелених зонах є категорично забороненим.

На Долобецькому острові у Києві водії отримали 23 штрафи за паркування

На Долобецькому острові у Києві водії отримали 23 штрафи за паркування

На Долобецькому острові у Києві водії отримали 23 штрафи за паркування

Нагору