На Долобецькому острові у Києві водії отримали 23 штрафи за паркування
Поділитися в
Копіювати посилання
Інспектори з паркування виписали 23 штрафи водіям на Долобецькому острові в Києві, які залишили свої автомобілі на газонах та зелених насадженнях біля пляжу. Порушення зафіксували під час спеціального відпрацювання території.
Як повідомив Департамент територіального контролю Києва, під «роздачу штрафів» потрапили любителі відпочивати з машинами біля води, які припаркувалися якомога ближче до місця відпочинку.
“Поки одні насолоджувалися відпочинком біля води, інші залишали свої автомобілі просто на газонах та зелених насадженнях. У результаті під час відпрацювання території інспектори з паркування зафіксували порушення та винесли 23 постанови. На локації працювали 2 інспектори”,
— поінформували у Департаменті.
У відомстві також вкотре наголосили, що паркування на зелених зонах є категорично забороненим.


