У Києві розслідують смерть пораненого військового в лікарні
Поділитися в
Копіювати посилання
Смерть пораненого військовослужбовця Сергія Кузнєцова у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги спричинила вимогу громадських діячів до міської влади провести розслідування обставин інциденту. Водночас у Департаменті охорони здоров’я КМДА повідомили, що за фактом події триває судово-медична експертиза.
Сергій Кузнєцов, боєць 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, помер 9 червня у згаданій столичній лікарні. Після його смерті представники ветеранської, волонтерської та громадської спільноти звернулися до міської влади. Про це йдеться у публічному зверненні, яке оприлюднив співзасновник ГО «Принцип» Масі Найєм.
Підписанти звернення наголошують на необхідності всебічної перевірки обставин смерті військового. Вони також звернули увагу на раніше озвучені скарги щодо якості надання медичної допомоги пораненим бійцям у цьому медичному закладі.
Громадські діячі вимагають провести ретельне розслідування, перевірити інформацію, викладену у зверненнях служб супроводу та скаргах пацієнтів. Крім того, вони чекають на правову та службову оцінку обставин, описаних авторами звернення. До звернення долучилися військові, ветерани, волонтери, правозахисники, журналісти та громадські діячі.
У Департаменті охорони здоров’я КМДА висловили співчуття родині, побратимам та близьким загиблого захисника. Там підтвердили, що зараз за фактом смерті військовослужбовця проводиться судово-медична експертиза.
«Закликаємо не спекулювати на цій трагедії, а дочекатися офіційних результатів експертизи», — наголосили в департаменті.
Автори звернення заявили, що очікують реакції від міської влади та профільних органів. У разі її відсутності вони не виключають проведення мирної акції протесту.