У Києві з озера витягли тіло підлітка, який зник під водою

 Поділитися

Поділитися в

У Києві з озера витягли тіло підлітка, який зник під водою

Водолази виявили тіло підлітка в озері «Верхнє Вигурівське», що у Деснянському районі Києва. Юнак пірнув під воду напередодні та зник з поля зору. Трагічний випадок стався 11 червня, а тіло знайшли наступного дня.

Повідомлення про ймовірного потопельника надійшло до ДСНС Києва 11 червня о 22:41. Рятувальники одразу виїхали на місце події.

«Зі слів очевидців, підліток пірнув під воду і пропав с поля зору», — йдеться у повідомленні надзвичайників.

Того ж вечора рятувальники обстежили водойму по периметру за допомогою прожекторів, але знайти підлітка не вдалося.

Пошукові роботи продовжилися наступного дня, 12 червня. Водолази ретельно обстежили дно озера і виявили тіло загиблого юнака на відстані 20 метрів від берега та на глибині 6 метрів. За допомогою спеціального водолазного спорядження тіло доправили до берега.

Наразі обставини цього трагічного інциденту встановлюватимуть правоохоронні органи.

Головне управління ДСНС України у м. Києві вкотре закликає мешканців та гостей столиці вкрай відповідально ставитися до власної безпеки під час відпочинку біля водойм. Важливо бути уважними до свого самопочуття та звертати увагу на тих, хто знаходиться поруч, адже своєчасна допомога здатна врятувати життя.

Нагору