У Києві затримали рецидивіста за викрадення мопеда Yamaha
Поділитися в
Копіювати посилання
Київські правоохоронці оперативно затримали 37-річного чоловіка, який раніше вже притягувався до відповідальності за схожі злочини, за викрадення мопеда Yamaha на проспекті Георгія Гонгадзе.
За інформацією Поліції Києва, 30-річний місцевий мешканець звернувся із повідомленням про зникнення свого транспортного засобу. Він розповів, що залишив мопед біля під’їзду багатопоповерхівки ввечері, а зранку виявив його відсутність.
Поліцейські оперативно встановили причетного до незаконного заволодіння мопедом. Ним виявився 37-річний киянин, який вже мав судимість за аналогічний злочин.
Викрадений транспортний засіб вилучено та вже повернено законному власнику.
