Кількість жертв атаки на Київ 2 червня зросла до семи
Війна 07:38, 3.06.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Внаслідок російської атаки на Київ 2 червня у лікарні помер ще один постраждалий, збільшивши кількість загиблих у столиці до семи.
«Ще один поранений помер у лікарні. Семеро загиблих у столиці внаслідок масованої атаки 2 червня», — повідомив столичний голова Віталій Кличко.
Раніше Віталій Кличко інформував, що під час цієї ж атаки в Києві постраждали 90 людей. З них 52 містяни залишалися у лікарні, зокрема двоє дітей.
Тієї ж ночі 2 червня масованої атаки зазнав і Дніпро. Там загинули дев’ять містян, у зв’язку з чим 3 червня в обласному центрі було оголошено днем трауру.