Киянин погрожував гранатою під час обшуку: поліція знайшла арсенал і наркотики

Кримінал 19:43, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Киянин погрожував гранатою під час обшуку: поліція знайшла арсенал і наркотики

У Києві 45-річний чоловік під час обшуку погрожував поліцейським підірвати бойову гранату, після чого у його гаражі знайшли цілий арсенал зброї та наркотики.

Інцидент стався у Дарницькому районі Києва, коли правоохоронці проводили слідчі дії у межах кримінального провадження щодо діяльності нарколабораторій. Про це повідомили у Поліції Києва.

Працівники спецпідрозділу прибули з обшуком до одного з гаражних боксів. Проте власник приміщення, побачивши правоохоронців, почав погрожувати, заявляючи про намір застосувати бойову гранату. Після переговорів поліцейським вдалося переконати чоловіка відмовитися від небезпечних дій.

Продовживши обшук, правоохоронці виявили у гаражі серйозний арсенал. Серед знахідок: два корпуси ручних осколкових гранат Ф-1 та два запали до них, автомат АКС-74, пістолет «Форт-19», штик-ніж до АК-74 та значний запас набоїв різного калібру.

Крім того, у приміщенні було знайдено речовини, схожі на наркотики: близько 12 грамів амфетаміну, пакет із канабісом, електронні ваги та ємності із залишками наркотичних засобів. Також згадується про знайдені гроші (відповідно до фотопідпису). Усі вилучені предмети та речовини направлено на експертизу.

Слідчі вже повідомили киянину про підозру за статтями, що стосуються погрози насильством працівникові правоохоронного органу, а також незаконного придбання та зберігання боєприпасів. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід — тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.

Киянин погрожував гранатою під час обшуку: поліція знайшла арсенал і наркотики

Киянин погрожував гранатою під час обшуку: поліція знайшла арсенал і наркотики

Киянин погрожував гранатою під час обшуку: поліція знайшла арсенал і наркотики

Киянин погрожував гранатою під час обшуку: поліція знайшла арсенал і наркотики

Нагору