У Києві рецидивіст з гранатою та ножем пограбував 75-річну жінку

Кримінал 14:12, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Києві рецидивіст з гранатою та ножем пограбував 75-річну жінку

У Дніпровському районі Києва затримали 42-річного чоловіка, який під час ремонту квартири напав на 75-річну жінку, погрожуючи їй ножем та гранатою. Зловмиснику вже повідомлено про підозру.

Як інформує Київська міська прокуратура, потерпіла найняла різнороба за оголошенням для ремонту оселі, яку затопили сусіди. Чоловік працював у помешканні майже місяць, перш ніж скоїти злочин.

Одного дня зловмисник напав на жінку, зв’язав її та, погрожуючи ножем і гранатою, змусив віддати мобільний телефон, ювелірні вироби та гроші.

Під час розслідування з’ясувалося, що підозрюваний раніше вже відбував покарання у місцях позбавлення волі — 12 років за умисне вбивство.

Дніпровська окружна прокуратура міста Києва повідомила чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном). Санкція цієї статті передбачає покарання від 8 до 15 років позбавлення волі.

Наразі суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У Києві рецидивіст з гранатою та ножем пограбував 75-річну жінку

У Києві рецидивіст з гранатою та ножем пограбував 75-річну жінку

Нагору