Київ закликає здати кров: десятки поранених після обстрілу потребують допомоги
Поділитися в
Копіювати посилання
Київ терміново потребує донорів крові: десятки постраждалих внаслідок російського обстрілу, серед яких є діти, продовжують лікування у столичних лікарнях і потребують компонентів крові.
Київський міський центр крові та Департамент охорони здоров’я КМДА закликають киян долучитися до донорства. Медики наголошують, що запаси необхідно постійно поповнювати для порятунку поранених пацієнтів.
Заклик пов’язаний із масованою комбінованою атакою російських військ на столицю, що відбулася в ніч на 24 травня із застосуванням балістичних ракет та ударних безпілотників. Внаслідок обстрілу у різних районах Києва були пошкоджені житлові будинки та цивільна інфраструктура.
Станом на ранок 25 травня кількість постраждалих зросла до 86 осіб, серед них — троє дітей. Наразі у стаціонарах залишаються 21 пацієнт, зокрема двоє дітей. Двоє дорослих перебувають у тяжкому стані, — пишуть у Департаменті охорони здоров’я КМДА.
У Київському міському центрі крові наголошують, що здати кров можна не лише у будні, а й у суботу. Відділення на вулиці Максима Берлинського, 12 працює шість днів на тиждень.
Актуальний графік прийому донорів:
- вулиця Максима Берлинського, 12 (станція метро «Дорогожичі»)
- Понеділок — п’ятниця: 08:00–15:00
- Субота: 08:00–13:00
- Неділя: вихідний
- проспект Алішера Навої, 1 (від станції метро «Дарниця»)
- Понеділок — п’ятниця: 08:00–14:00
- Субота та неділя: вихідні