Львівські медики видалили жінці термометр з сечового міхура після 8 років
Поділитися в
Копіювати посилання
Унікальну операцію провели львівські медики: 42-річна жінка вісім років прожила з ртутним термометром у сечовому міхурі, який успішно видалили.
До Університетської лікарні ЛНМУ імені Данила Галицького пацієнтка звернулася зі скаргами на сильний біль та часті позиви до сечовипускання. Під час обстеження лікарі спершу виявили утворення, схоже на великий камінь. Однак подальша комп’ютерна томографія дала чітку відповідь: це був ртутний термометр, інкорпорований у камінь.
За словами уролога Василя Матвіїва, УЗД показувало лише «утворення, схоже на великий камінь зі стрижнем всередині».
Медикам вдалося успішно видалити стороннє тіло разом із каменем. Проте через тривалий час перебування термометра в організмі та завдану ним шкоду, жінка потребуватиме ще кількох оперативних втручань та тривалого відновлення.


