Пресбрифінг у Києві: підтримка ОСББ, підготовка до зими 2026-27
Поділитися в
Копіювати посилання
Актуальні питання підтримки ОСББ та ЖБК, підготовка до майбутньої зими та енергоефективні рішення обговорять у Києві. Пресбрифінг, присвячений взаємодії з громадами багатоквартирних будинків, відбудеться 19 травня 2026 року об 11:30 у Київінформ пресцентрі (вул. Володимирська, 51-А).
На заході «Взаємодія з громадами багатоквартирних будинків і спільні рішення для підтримки ОСББ та ЖБК Києва та України» експерти зосередяться на актуальних питаннях підготовки до зимового періоду 2026-27 років. Обговорення базуватиметься на досвіді проходження попередньої зими будинками у Києві та інших регіонах.
Серед ключових тем – огляд та порівняльний аналіз міських і державних програм співфінансування громад багатоповерхових будинків (БКБ). Учасники отримають рекомендації щодо покрокового алгоритму дій для будинкових громад: від енергоаудиту та зборів ОСББ до подачі заявок. Буде озвучена інформація від голів правління ОСББ про успішні практики реалізації енергоефективних заходів у будинках різного типу.
В рамках цього ж пресбрифінгу відбудеться презентація Київського форуму ОСББ-2026. Захід, що організовується за підтримки КМДА, запланований у столиці на травень.
Мета Форуму – консолідувати лідерів громад житлових будинків, експертів, представників влади та бізнесу. Це має сприяти розвитку стійких, енергоефективних та відповідальних спільнот співвласників. Очікується обмін практичним досвідом управління будинками в умовах війни, обговорення державних політик та програм муніципальної й державної підтримки, а також пошук спільних рішень у сфері ЖКГ для розвитку житлового сектору Києва та України.
Головним партнером Форуму виступає компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», а медіапартнером – Київінформ пресцентр.
Під час заходу буде оприлюднена повна програма Київського форуму ОСББ-2026. Також будуть озвучені можливості, якими спільноти багатоквартирних будинків зможуть скористатись на Форумі для отримання досвіду та розвитку своїх будинків як у Києві, так і в інших містах України.
Доповідачами пресбрифінгу стануть:
- Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА;
- Максим Петренко, Голова правління ГО «Національна платформа ОСББ»;
- Станіслав Донцов, перший активний енергоспоживач, голова правління ОСББ «Порядок Шептицького, 12», фахівець у сфері впровадження енергоефективних заходів;
- Олена Гаркуша, голова ОСББ, організаційного комітету «Київський Форуму ОСББ 2026»;
- Ірина Головатенко, керівниця Київінформ пресцентру – медіапартнеру Форуму, модератор.
Місце проведення: вул. Володимирська, 51-А, «Київінформ», 1-й поверх.
Акредитація медіа здійснюватиметься на місці за редакційними посвідченнями. Онлайн-трансляція буде доступна на каналі Київінформ у Youtube: Пресцентр Київінформ.