Київ вшанував 24 жертв ракетної атаки 14 травня 2026 року

 Поділитися

Поділитися в

Київ вшанував 24 жертв ракетної атаки 14 травня 2026 року

Пам’ять 24 киян, які стали жертвами російської ракетної атаки 14 травня 2026 року, вшанували під час спільної панахиди у Дарницькому районі столиці. Серед загиблих, мешканців зруйнованої дев’ятиповерхівки, було троє дітей.

Трагічні події розгорнулися на місці влучання ворожої ракети у житлову багатоповерхівку на вулиці Братства тарасівців, 9. Саме тут, біля локації, яку місцеві жителі символічно називають «Деревом пам’яті», відбулася спільна молитва.

Про меморіальний захід офіційно повідомив Олександр Ковтунов, голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації. Він підкреслив, що обов’язок кожного — зберегти пам’ять про невинних жертв російського терору та підтримувати родини, які втратили найрідніших.

«Сьогодні обов’язком кожного є збереження пам’яті про невинних жертв російського терору та всебічна підтримка родин, які втратили найрідніших», — наголосив Олександр Ковтунов.

Участь у панахиді та меморіальних заходах взяли представники Дарницького районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві, які першими ліквідовували наслідки влучання, співробітники Дарницького управління поліції ГУНП у м. Києві, а також духовенство різних релігійних конфесій столиці.

Нагадаємо, 14 травня 2026 року Київ зазнав одного з наймасштабніших комбінованих ударів РФ, коли ракета влучила безпосередньо у житловий будинок. На знак глибокої скорботи за жертвами цього теракту, 15 травня у столиці було оголошено загальноміський День жалоби.

Київ вшанував 24 жертв ракетної атаки 14 травня 2026 року

Київ вшанував 24 жертв ракетної атаки 14 травня 2026 року

Київ вшанував 24 жертв ракетної атаки 14 травня 2026 року

Київ вшанував 24 жертв ракетної атаки 14 травня 2026 року

Нагору