У Києві судитимуть чоловіка за розбійний напад на обмінник через борги
Поділитися в
Копіювати посилання
У Подільському районі Києва судитимуть 40-річного чоловіка, який у березні цього року наважився на розбійний напад на обмінний пункт. Його зухвала спроба пограбування була мотивована бажанням розрахуватися з простроченими платежами за кредитами, але натомість обернулася судовим процесом та загрозою тривалого ув’язнення.
Подія розгорнулася, коли зловмисник, приховавши обличчя під маскою та капюшоном, увірвався до приміщення пункту обміну валют. Погрожуючи касирці зброєю, він категорично вимагав віддати йому всю наявну готівку.
Попри серйозну небезпеку, жінка не розгубилася і встигла оперативно натиснути тривожну кнопку виклику охорони. Усвідомивши, що сигналізація спрацювала і правоохоронці вже на шляху, нападник перелякався та втік з обмінника з порожніми руками.
Згодом поліцейські встановили особу фігуранта, розшукали його та повідомили про підозру. Як повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури, прокурори Подільської окружної прокуратури міста Києва вже завершили досудове розслідування.
Обвинувальний акт щодо чоловіка скеровано до суду. Його дії кваліфіковано як вчинення розбійного нападу в умовах воєнного стану, що передбачено ч. 4 ст. 187 КК України. За цей злочин законодавство передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.