Водій лікарні торгував зброєю у Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці вилучили у чоловіка, який працює водієм у столичній лікарні, велику кількість зброї та боєприпасів.
Зокрема, ручні гранати та підривачі до них, автоматичну зброю, гвинтівки, мисливські карабіни.
Його затримали під час зустрічі з покупцем. Як виявилося, чоловік підозрюється в аналогічних злочинах на території інших областей.
Також під час документування незаконної торгівлі зброєю правоохоронці встановили іншого мешканця Києва, у якого вдома вилучили чималий арсенал зброї та боєприпасів – 8 гвинтівок, 13 гранат, пістолети, 5 автоматів та кулемет.
Походження вилученої зброї встановлюється.
