Водій лікарні торгував зброєю у Києві

Кримінал 14:49, 26.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці вилучили у чоловіка, який працює водієм у столичній лікарні, велику кількість зброї та боєприпасів.

Зокрема, ручні гранати та підривачі до них, автоматичну зброю, гвинтівки, мисливські карабіни.

Його затримали під час зустрічі з покупцем. Як виявилося, чоловік підозрюється в аналогічних злочинах на території інших областей.

Також під час документування незаконної торгівлі зброєю правоохоронці встановили іншого мешканця Києва, у якого вдома вилучили чималий арсенал зброї та боєприпасів –  8 гвинтівок, 13 гранат, пістолети, 5 автоматів та кулемет.

Походження вилученої зброї встановлюється.

Нагору