У Києві запрацювало нове відділення реабілітації, — Віталій Кличко
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відділення обладнане сучасними палатами на 36 ліжок, де пацієнти отримують фізичну та реабілітаційну допомогу. У просторі передбачені одно-, дво- та тримісні кімнати з безбар’єрними санвузлами, функціональними ліжками та клімат-контролем, що створює комфортні умови для відновлення.
Для роботи залучили мультидисциплінарну команду спеціалістів: фізичних терапевтів, ерготерапевтів, психологів та лікарів різних профілів. Пацієнти проходять реабілітацію вже з гострого періоду лікування, що дозволяє забезпечити безперервний процес відновлення та комплексну підтримку.

