Столична поліція затримала двох працівників автомийки за крадіжку грошей з автомобіля клієнтки
Кримінал 16:48, 25.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Киянка під час нічної тривоги сховала заощадження у багажнику та віддала авто на мийку. Після обслуговування частина коштів зникла.
Правоохоронці з’ясували, що двоє працівників помітили гроші — 22 500$ та 1 700€ — і вирішили привласнити їх, поділивши між собою.
Обох затримали, більшу частину суми вилучили та повернули власниці.