На Центральному вокзалі встановили вже другу масштабну роботу мисткині Лесі Хоменко «Бій в окопі» + відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Це 30-метрове полотно у формі траншеї – глядач/ка опиняється всередині вузьких проходів, занурюючись у простір, що нагадує «окоп».
Архітектурна форма роботи змодельована на основі відеоматеріалів з натільної камери військового Третьої штурмової бригади, яке було у вільному доступі на YouTube.