Закупив м’ясо для харчування пацієнтів з націнкою у понад 300 тис грн: поліцейські Києва повідомили про підозру директору психоневрологічного інтернату
Кримінал 16:17, 20.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці встановили, що підозрюваний уклав договір на постачання охолодженої свинини з приватним підприємством без використання обов’язкової процедури закупівлі через електронний каталог, передбаченої законодавством у період воєнного стану.
Згодом між сторонами було укладено договір на поставку м’яса на суму близько 1,2 млн гривень.
Втім, слідчі з’ясували, що чоловік придбав продукцію за завищеною ціною, унаслідок чого бюджету територіальної громади Києва було завдано збитків на суму понад 300 тисяч гривень.