До восьми років та шести місяців ув’язнення засуджено киянина за грабіж у Солом’янському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
Компанія чоловіків відпочивала у квартирі місцевого мешканця, вживаючи алкоголь. Під час застілля між двома чоловіками виник конфлікт, який вони продовжили на вулиці. Один з учасників завдав товаришу декілька ударів в обличчя, відібрав у нього мобільний телефон, після чого втік з місця події.
Поліцейські встановили місцезнаходження нападника і вилучили у нього викрадений телефон. Винуватцем виявився 45-річний киянин, який раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
На час слідства порушник знаходився під вартою.

Наразі суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді 8 років та 6 місяців увʼязнення.