У лютому мешканцям столиці надійдуть оновлені рахунки за тепло з перерахунком

ЖКГ 10:31, 19.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

У них буде зазначено оплату виключно за фактично спожите тепло в січні, повідомили в Київтеплоенерго.

Наразі підприємство проводить уточнення обсягів теплопостачання для кожного будинку за січень 2026 року та перевіряє відповідність наданих послуг установленим нормативам.

Нагору