Вчиняла психологічне насильство проти власної матері: у Києві судили 44-річну жінку
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві суд виніс обвинувальний вирок 44-річній жінці, яка тривалий час вчиняла психологічне насильство щодо своєї матері.
Про це повідомили в Дніпровському управлінні поліції Києва.
Як встановили правоохоронці, 64-річна киянка неодноразово зверталася до поліції зі скаргами на дії доньки.
Усі випадки були задокументовані працівниками сектору протидії домашньому насильству.
Порушниця, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, систематично ображала та принижувала літню жінку.
Після збирання доказової бази слідчі, за процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури столиці, повідомили жінці про підозру за «домашнє насильство», а згодом передали обвинувальний акт до суду.
Вироком Дніпровський районний суд Києва визнав обвинувачену винною у вчиненні кримінального правопорушення та призначив їй покарання у вигляді одного року позбавлення волі.