Вчиняла психологічне насильство проти власної матері: у Києві судили 44-річну жінку

Кримінал 16:23, 17.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Києві суд виніс обвинувальний вирок 44-річній жінці, яка тривалий час вчиняла психологічне насильство щодо своєї матері.

Про це повідомили в Дніпровському управлінні поліції Києва.

Як встановили правоохоронці, 64-річна киянка неодноразово зверталася до поліції зі скаргами на дії доньки.

Усі випадки були задокументовані працівниками сектору протидії домашньому насильству.

Порушниця, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, систематично ображала та принижувала літню жінку.

Раніше поліцейські складали на жінку адміністративні протоколи за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а суд визнавав її винною.
Також з нею проводили профілактичні бесіди та направляли на проходження спеціальної програми для кривдників. Втім, попри вжиті заходи, вона продовжувала зловживати алкоголем і влаштовувати сімейні конфлікти.

Після збирання доказової бази слідчі, за процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури столиці, повідомили жінці про підозру за «домашнє насильство», а згодом передали обвинувальний акт до суду.

Вироком Дніпровський районний суд Києва визнав обвинувачену винною у вчиненні кримінального правопорушення та призначив їй покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Нагору