У поліції прокоментували смерть чоловіка під час затримання у Києві

Поліція 14:14, 14.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Інцидент трапився 8 лютого уночі. Група людей розпивала алкоголь, через що інші люди викликали поліцію. Після зауваження один із чоловіків почав погрожувати поліції та ті вирішили його затримати.

Чоловіку раптово стало зле та він знепритомнів під час затримання. До приїзду медиків поліціянти надавали першу допомогу. Згодом лікарі швидкої попри намагання реанімувати чоловіка — зафіксували його смерть. Причина смерті — хвороба серця.

Наразі проти правоохоронців порушили кримінальне провадження за статею перевищення службових повноважень. Справу передали до ДБР.

Нагору