Молодик з ножем пограбував жінку у Києві
Кримінал 08:28, 13.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сталося це пізно увечері у Дарницькому районі.
Зловмисник приставив до шиї жінки ніж та, погрожуючи вбити, відібрав у 49-річної киянки сумку з грошима та документами.
За скоєння злочину правоохоронці затримали 23-річного чоловіка, який у столиці не мав постійного місця проживання.
Йому загрожує до 15 років увʼязнення.
