На Київщині викрито військовослужбовця, який продавав засоби зв’язку зі складу підрозділу
Кримінал 12:29, 11.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними слідства, начальник складу зв’язку, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно заволодів військовим майном, яке перебувало на обліку та зберігалося на складі військової частини.
Зокрема, він виокремлював зі складу та виносив за межі військової частини засоби зв’язку, серед яких смартфони, планшети різних моделей та ноутбуки, після чого реалізовував їх до столичних ломбардів.