У Дніпровському районі Києва поліція затримала 33-річного чоловіка, який пограбував супермаркет через бажання випити

Кримінал 16:27, 10.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Чоловік намагався непомітно винести алкогольні напої, але його помітила касирка. Він схопив ящик із слабоалкогольними напоями та вибіг, охоронці наздогнали його і утримували до приїзду поліції.

 

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 КК України (грабіж у умовах воєнного стану). Досудове розслідування триває.

Нагору