У Дніпровському районі Києва поліція затримала 33-річного чоловіка, який пограбував супермаркет через бажання випити
Кримінал 16:27, 10.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Чоловік намагався непомітно винести алкогольні напої, але його помітила касирка. Він схопив ящик із слабоалкогольними напоями та вибіг, охоронці наздогнали його і утримували до приїзду поліції.
Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 КК України (грабіж у умовах воєнного стану). Досудове розслідування триває.