Київщина отримала ще 509 генераторів

Енергетика 12:40, 10.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Київська область отримала 509 генераторів потужністю понад 5,3 МВт для об’єктів критичної інфраструктури. Їх надали міжнародні партнери та гуманітарні організації, повідомили в ОВА.

Генератори вже працюють у котельнях, лікарнях, школах, на водоканалах і в пунктах незламності. Загалом у регіоні діє понад 4600 генераторів, а розподілена генерація покриває близько чверті потреб області в електроенергії.

Нагору