Власники бізнесу тепер повинні прибирати тротуари кожні 1,5 години після початку снігу, — КМДА

 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до Правил благоустрою міста Києва підприємства, організації та установи будь-якої форми власності зобов’язані:

прибирати тротуари не пізніше 30 хв після початку снігопаду, повторювати прибирання кожні 1,5 години, щоб уникнути ожеледиці;

очищати дахи та козирки, огороджувати небезпечні ділянки, вивозити сніг протягом доби;

ліквідовувати слизькість фракційним способом чистим піском без солі.

Заборонено скидати сніг на проїжджу частину, тротуари, зелені зони та у водойми.

Прилегла територія обмежується бортовим каменем проїжджої частини вздовж підприємств або на відстані 10 метрів від фасадів будинків, споруд, огорож та інших елементів благоустрою.

За невиконання цих правил передбачене накладення штрафів від 340 до 1700 грн.

Лише сьогодні, 9 лютого, інспектори з благоустрою внесли 292 приписи та склали 43 протоколи за неналежне утримання закріплених територій.

Нагору