У Києві поліцейські затримали чоловіка, який займався збутом амфетаміну, не виходячи із квартири
Кримінал 17:11, 7.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
42-річний мешканець Солом’янського району, маючи судимість за вчинення наркозлочину, зберігав у квартирі психотропну речовину, підготовлену для подальшого розповсюдження. «Клієнти» самостійно приходили до нього додому, де він особисто віддавав їм «товар» у руки.
Під час обшуку слідчі вилучили у фігуранта амфетамін, а ділка за рішенням суду помістили під варту.

За збуто психотропів підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.