Поліцейські відправили на лаву підсудних 10 учасників наркоугруповання, які торгували наркотиками та психотропами у столиці 

Кримінал 20:16, 2.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисники збували «товар» як з рук у руки, так і через закладки. Під час 15 одночасних обшуків поліцейські вилучили у них п’ятикілограмову партію Альфа-PVP, розфасовані по дозах амфетамін, пігулки екстазі та канабіс, а також пістолет та гранату.

Орієнтовна вартість вилучених наркотиків за цінами «чорного» ринку перевищує три мільйони гривень.

 

Обвинуваченим загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагору