Транспортний та енергетичний колапс у Києві: метро зупинене, зникають світло, вода й опалення

Безпека 11:59, 31.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Києві стався масштабний збій в енергосистемі, що призвів до зупинки метрополітену та серйозних проблем з електропостачанням по всьому місту.
Роботу метро призупинено через критично низьку напругу — пасажирів висадили на станції «Нивки».
У багатьох районах столиці напруга в мережі впала нижче 100 В, місцями повністю зникло світло.
Також надходять повідомлення про відключення опалення та водопостачання.
Через перебої зі зв’язком і навігацією мешканці не можуть викликати таксі.
За інформацією Ukraine Context, в українській енергосистемі виникла серйозна проблема. У столиці світло можуть не відновити до кінця доби, а в окремих районах подачу електроенергії прогнозують лише завтра.

Нагору