Через потепління у Києві гідрослужби працюють у посиленому режимі

Благоустрій, ЖКГ 14:35, 28.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Через підвищення температури важливо, щоб тала вода безперешкодно стікала з проїжджої частини та не спричиняла підтоплень. Працівники гідротехнічних служб працюють у посиленому режимі. Про це повідомляє пресслужба КМДА з посиланням на Київавтодор.

Нагадаємо, в разі виявлення підтоплень проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатись до диспетчерської Київавтодору за телефоном: (044) 284-74-19.

Нагору