КМДА попередила про можливі збої у роботі зовнішнього освітлення вулиць

ЖКГ 14:09, 27.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у офіційному телеграм-каналі КМДА, помилки в роботі системи керування зовнішнім освітленням можуть виникати через нестабільне енергопостачання.

Після виявлення збою фахівці КП «Київміськсвітло» дистанційно переналаштовують обладнання.

Якщо несправність неможливо усунути віддалено, на місце направляють аварійну бригаду.

У зв’язку з цим вимкнення освітлення може відбуватися не одразу.

Про виявлення ліхтарів, які працюють удень, повідомляйте за телефонами:

  • 0 442 933 619,
  • 0 442 933 620,
  • 0 507 001 394,
  • 0 632 094 635.
Нагору