КМДА попередила про можливі збої у роботі зовнішнього освітлення вулиць
ЖКГ 14:09, 27.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили у офіційному телеграм-каналі КМДА, помилки в роботі системи керування зовнішнім освітленням можуть виникати через нестабільне енергопостачання.
Після виявлення збою фахівці КП «Київміськсвітло» дистанційно переналаштовують обладнання.
Якщо несправність неможливо усунути віддалено, на місце направляють аварійну бригаду.
У зв’язку з цим вимкнення освітлення може відбуватися не одразу.
Про виявлення ліхтарів, які працюють удень, повідомляйте за телефонами:
- 0 442 933 619,
- 0 442 933 620,
- 0 507 001 394,
- 0 632 094 635.