Учора в столиці відбулася традиційна акція в підтримку військовослужбовців, які вважаються зниклими безвісти або перебувають у російському полоні

Акція, Війна 09:21, 26.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Цього разу люди з плакатами та фото бранців Кремля вийшли до Національної опери України, передає кореспондентка Суспільного.

«Найголовніше — це підтримати родини. Кожен з цих військових захищав Україну, а це стосується кожного безпосередньо. Не перестанемо приходити, поки всі не повернуться», — каже Яна, яка разом з родиною регулярно виходить на такі акції.

Фото: Суспільне Новини/Дар’я Григоренко

Нагору