Понад півмільярда гривень збитків бюджету столиці внаслідок випуску необґрунтованих облігацій: посадовцю КМДА повідомлено про підозру

Кримінал 13:15, 24.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Керівник одного з департаментів Київської міської державної адміністрації упродовж кількох років ініціював випуск облігацій місцевої позики.

 

Попри наявність достатніх коштів у міській скарбниці, столиця залучала кредитні ресурси та сплачувала сотні мільйонів гривень відсотків.

 

Це призвело до значних безпідставних витрат бюджету міста.

 

На підставі зібраних доказів директору департаменту КМДА повідомлено про підозру. Посадовцю загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Нагору