У Києві тимчасово обмежуватимуть освітлення парків і скверів

ЖКГ 10:40, 24.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Через дефіцит електроенергії в столиці ухвалили рішення поетапно обмежувати та вимикати зовнішнє освітлення в парках і скверах – задля раціонального використання енергоресурсів.

У вечірній час до початку комендантської години та після її завершення:

▫️світлодіодні ліхтарі працюють в енергоощадному режимі – до 20% потужності;

▫️інші світильники вмикають частково – приблизно 30% від загальної кількості.

Під час комендантської години зовнішнє освітлення в місті вимикають повністю.

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА пояснюють: більшість світильників у парках і скверах – застарілі й не мають можливості регулювати яскравість. В умовах обмеженого енергопостачання їх експлуатація недоцільна, тому освітлення таких локацій вимикатимуть повністю.

Вимкнення відбувається поетапно та переважно вручну – фахівці КП “Київміськсвітло” працюють так, щоб зберегти освітлення вулиць і основних магістралей.

 

Нагору