Затримали першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва, який за 15-20 тисяч доларів знімав чоловіків з військового обліку
Кримінал 20:07, 21.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Посадовець підробляв документи, таким чином «зараховувючи» своїх клієнтів до військових частин ЗСУ, а далі списував їх з військового обліку за вигаданими медичними діагнозами.
До справи він залучив зв’язки в ТЦК, а для підготовки самих фальшивок — спільника.
Співробітники СБУ затримали посадовця та його поплічника, їм загрожує до 10 років тюрми.
