Затримали першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва, який за 15-20 тисяч доларів знімав чоловіків з військового обліку

Кримінал 20:07, 21.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Посадовець підробляв документи, таким чином «зараховувючи» своїх клієнтів до військових частин ЗСУ, а далі списував їх з військового обліку за вигаданими медичними діагнозами.

До справи він залучив зв’язки в ТЦК, а для підготовки самих фальшивок — спільника.

Співробітники СБУ затримали посадовця та його поплічника, їм загрожує до 10 років тюрми.

Нагору