У Києві відновили електропостачання усім об’єктам критичної інфраструктури міста після атаки, – ДТЕК
ЖКГ 15:26, 21.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ситуація з електрозабезпеченням міста залишається складною. Тривають екстрені відключення.
Через руйнування ворогом об’єктів столичної генерації найбільш складною залишається ситуація в частинах Дніпровського та Деснянського районів. Ще близько 44 тисячі осель лишається без світла.