Продав державі більше електроенергії, ніж виробив: підприємця судитимуть у Києві
Кримінал 19:19, 21.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж трьох років директор товариства, яке виробляє електроенергію від сонячних електростанцій, дурив держпідприємство щодо кількості згенерованої електроенергії.
У звітах він вказував збільшені обсяги виробленої електрики, що перевищувало реальні можливості станцій.
Через це держава переплатила понад 51,7 млн грн за електроенергію, якої фактично не було.
Ділку загрожує до 5 років за гратами.