Водопостачання столиці відновлено в повному обсязі, – інформує Київводоканал

ЖКГ 12:08, 21.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці завершили ремонтні роботи, і наразі водопровідні об’єкти міста працюють в нормальному режимі.

Проте нагадуємо, що на верхні поверхи вода подається завдяки підкачувальним насосам, які не працюватимуть за відсутності електроенергії. Тож на останніх поверхах може бути відсутнє водопостачання, навіть якщо у вашому районі послуга вже відновлена.

Нагору