Чверть мільйона за «швидкий» висновок: у Києві судитимуть завідувачку держлабораторії НАМН
Кримінал 20:48, 20.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві до суду скерували обвинувальний акт щодо завідувачки державної медичної установи, яку обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди за прискорення видачі експертного висновку.
«Посадовиця вимагала та отримала від приватного підприємця майже чверть мільйона гривень за пришвидшення результатів експертизи щодо відповідності дезінфекційного засобу встановленим нормам», — йдеться в повідомленні правоохоронців.