У Києві 8-річна дівчинка померла через несвоєчасне виявлення пневмонії

 Поділитися

Поділитися в

Лікарці-педіатру приймального відділення повідомлено про підозру у неналежному виконанні обов’язків, що призвело до смерті дитини. У грудні 2022 року дівчинку госпіталізували з ознаками гострої дихальної недостатності, але не обстежили належним чином і не розпочали необхідне лікування.

Судмедексперти встановили, що смерть настала через поліорганну недостатність на тлі двобічної гнійної пневмонії. Дії лікарки кваліфікували за ч. 2 ст. 140 КК України. Наразі вона працює в іншій лікарні.

Нагору