На сьогодні близько 300 багатоповерхових будинків Києва залишаються без опалення
Поділитися в
Копіювати посилання
Це з тих 6000, де не було теплопостачання після масованої атаки на столицю 9 січня, повідомляє Віталій Кличко.
Комунальники продовжують цілодобово ремонтувати пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру.
Ситуація ж з енергопостачанням, від якого залежить забезпечення комунальних послуг, залишається дуже складною. Наразі Київ живе за екстреними графіками відключень світла. Погодинні графіки не діють. Енергетики теж працюють 24/7, долаючи наслідки надзвичайної ситуації.
Нагадаю, місто заживило обʼєкти критичної інфраструктури потужними генераторами та мобільними котельнями.
Підʼєднують до генераторів і теплопункти деяких великих багатоповерхівок, де немає тепла і світла вже шосту добу.
Працюють у столиці понад 1200 пунктів обігріву.
“Ми робимо все, що можемо в цих умовах. Але ситуація дуже складна. І в енергетиці, і з погодними умовами”, – пише Кличко.