Заміна вуличного освітлення у Деснянському районі зі збитками у понад 3,8 млн гривень – судитимуть посадовця КП «Київміськсвітло»
Поділитися в
Копіювати посилання
Прокурорами Київської міської прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо інженера-проєктувальника КП «Київміськсвітло», внаслідок службової недбалості якого комунальне підприємство придбало опори для світильників за завищеними цінами (ч. 2 ст. 367 КК України).
Встановлено, що з метою капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення м. Києва з заміною старих світильників на світлодіодні у Деснянському районі м. Києва, інженер-проєктувальник КО «Київміськсвітло» належним чином не провів моніторинг вартості світильників.
Це призвело до закупівлі комунальним підприємством опор для світильників за завищеною ціною та спричинило збитки місцевому бюджету на загальну суму понад 3,8 млн гривень.
Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
Пресслужба Київської міської прокуратури