Укренерго запроваджує погодинні відключення електроенергії 15 січня

ЖКГ 09:32, 15.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

15 січня у Києві, Київській області та по всій Україні діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Для промислових споживачів вводяться обмеження потужності.

 

Причина — наслідки російських ракетно-дронових атак на енергетичну інфраструктуру.

 

В Укренерго зазначили, що ситуація може змінюватися, а час і обсяг відключень за конкретними адресами слід уточнювати у регіональних обленерго.

 

‼️Споживачів закликали використовувати електроенергію ощадливо.

Нагору