Укренерго запроваджує погодинні відключення електроенергії 15 січня
ЖКГ 09:32, 15.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
15 січня у Києві, Київській області та по всій Україні діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Для промислових споживачів вводяться обмеження потужності.
Причина — наслідки російських ракетно-дронових атак на енергетичну інфраструктуру.
В Укренерго зазначили, що ситуація може змінюватися, а час і обсяг відключень за конкретними адресами слід уточнювати у регіональних обленерго.
‼️Споживачів закликали використовувати електроенергію ощадливо.